Jardas.cz - Ruční mytí a čištění interiérů aut | Záhlinice - Hulín | www.jardas.cz

Od zahájení naší činnosti jsme vyčistili interiér na více než 720 vozech různých typů, značek a velikostí. Vyjímkou nebyly veteráni ani nové, nebo zánovní luxusní vozy.

Vůně do auta ke každému čištění!

Jak pracujeme

Jsme mála rodinná firma, která zahájila činnost  v dubnu  roku  2008. Od té doby jsme měli možnost  uspokojit požadavky již stovek zákazníků a nasbírat tak dostatek  zkušeností k tomu,  abychom mohli i do budoucna Vám, tedy našim současným i budoucím  zákazníkům, poskytovat kvalitní služby a poradenství. V tomto trendu nám pomáhají také naši dodavatelé čistících prostředků a dalšího vybavení, zejména  svými školeními a technickou podporou.

Od zahájení naší činnosti jsme vyčistili interiér na více než 720 vozech různých typů, značek a velikostí. Vyjímkou nebyli veteráni, ani nové nebo zánovní luxusní vozy.

Vlastní očistu provádíme suchou i mokrou formou za pomocí kvalitních technických zařízení, jako jsou speciální vysavače, tlakové čističe a další viz sekce „technika“ Nedílnou součástí naší činnosti je i ruční práce – tedy hadr, kbelík, voda, speciální leštící utěrky a čistící prostředky dle použití. Provádíme také desinfekci klimatizace!

Co je u nás samozřejmostí?

Jelikož je našim cílem především kvalitní výsledek se zaměřením na detail, dochází při vlastním čištění k demontáži sedadel, přepážek a dalších částí interiéru – dle typu vozidla a potřeby tak, aby bylo možné navštívit opravdu každé nedostupné místo! Čištění bez demontáže je poloviční práce. Zpětná montáž je opět prováděna odborně a s ohledem na ničím nerušenou funkčnost airbagů, el. ovládaní sedadel, interiérových  světel a dalších elektrických i mechanických  součástí..

Mokré čistění pak provádíme tepováním, kdy ošetřujeme sedadla, koberce na podlaze, dveřní textilie a tapecírování, textilní příslušenství kufru a strop. Tepování je prováděno za použití přípravků určených výhradně na polstrování interiéru. Používáme čistící prostředky značky Mafra, které jsou kvalitní, biologicky odbouratelné a ekologické, zdravotně nezávadné a jsou ředěny čistou vodou. Zaměřujeme se  mimo jiné i na zdravotní nezávadnost prostředků, které používáme, tak aby kontakt lidské kůže s interiérem auta po našem zásahu nepůsobil nijak alergicky a zejména dětem nehrozilo žádné chemické nebezpečí!

Kdo jsou naši zákazníci?

Spolupracujeme s autobazary – důvodem je fakt, že někteří majitelé autobazaru si uvědomují, že čisté auto má v očích zákazníků vyšší hodnotu a je to také jeden z ukazatelů, že má autobazar nějakou úroveň. Dále našimi zákazníky jsou také:

  • Řidiči kteří vozí malé děti
  • Provozovatelé služebních vozidel
  • Vyznavači autoturistiky, majitelé  vozidel určených především do terénu
  • Ženy řidičky, které si potrpí na opravdu čistý, voňavý a ošetřený vnitřek svého automobilu