Jardas.cz - Ruční mytí a čištění interiérů aut | Záhlinice - Hulín | www.jardas.cz

Od zahájení naší činnosti jsme vyčistili interiér na více než 720 vozech různých typů, značek a velikostí. Vyjímkou nebyly veteráni ani nové, nebo zánovní luxusní vozy.

Vůně do auta ke každému čištění!

Jak pečovat o kožený interiér svépomocí?

Jardas.cz, 15.11.2011, 23:46

V autě se hodně výrazně mění teploty, což na kůži nepůsobí vůbec dobře. Nezanedbávejte tedy pravidelnou a kvalitní  péči o takové potahy. Zanedbávání  způsobí, že budou vypadat stále hůře a hůře a zub času se na nich nevratně podepíše mnohem dříve. Následná oprava kůže vyjde velmi draze, takže je lepší jí věnovat dostatek pravidelné pozornosti od začátku užívaní vozidla.

Co musím tedy udělat?

  • Snažte se nevystavovat kožený interiér přímému slunečnímu záření např. okenními stínidly apod.
  • Pravidelně kůži čistěte od prachu, aby se nezanášel do pórů sedadel, k tomuto účelu požívejte pouze kvalitní utěrky na kůži a čistící prostředky!
  • V případě vzniku skvrn (jídlo, pití, bláto apod.) je ihned otřete vlhkým hadříkem a pak místo opět konzervujte kvalitním přípravkem na kůži!
  • Dvakrát ročně (zpravidla z jara a na podzim nás navštivte z důvodu odborného ošetření a konzervace koženého interiéru).

Dodržením níže uvedeného návodu prodloužíte životnost Vašeho koženého vybavení vozidla až o několik let!

U vozidel  s koženým interiérem provádíme kompletní čištění a konzervaci kůže, aplikujeme specielní postupy které Vám garantují maximálně  kvalitní výsledek, toto se samozřejmě týká i plastových a pryžových částí. Prostředky které používáme jsou antibakterialní a antialergení. Chromové části a doplňky interiéru jsou u nás součástí celkové očisty interiéru a jejich naleštění a konzervace je samozřejmostí.